Канадські будинки

За 30 днів збудуємо для Вас готовий будинок під ключ по канадській технології з гарантією 25 років

Image
Канадська технологія - швидкомонтажна технологія будівництва будинків. При зведенні будинку даними способом, каркас виготовляють з дерев'яного бруса і панелей OSB з утеплювачем.

За заздалегідь розробленим проектом панелі готують до монтажу на виробництві. На об'єкті елементи будинку скріплюють за допомогою направляючих. За рахунок використання такої технології будинок виходить міцним і теплим. Відсутні зазори між панелями і браковані елементи.

В якості фундаменту при будівництві будинку за канадською технологією ми використовуємо палі. Такий тип фундаменту підходить для легких будинків з SIP панелей.

5 переваг будинків по канадській технології

 • Вартість в 2 рази нижче.
  Дім із дерев'яною структурою легше, в порівнянні з будівлями з цегли і блоків. При зведенні будинку використовуються палі, за рахунок чого ви економите на фундаменті.
 • Терміни будівництва будинку 50 м2 - 3-5 тижнів.
  Не потрібно чекати усадки, щоб перейти до будівництва стін, даху та внутрішніх перегородок. 
 • Корисна площа більше на 30%. 
  Мрієте про мансарді або невеликий гостьовій кімнаті? У канадському будинку ви зможете собі це дозволити, без переплати за додаткові метри.
 • Економія на опаленні в 3 рази.
  Каркасні будинки в 3 рази тепліше будинків з каменю і блоків. Така тепловіддача досягається в процесі виробництва СІП-панелей.
 • Цілорічність споруди. 
  Не потрібно чекати теплої пори року, щоб почати будівництво. Технологія каркасного будівництва дозволяє проводити роботу восени і взимку.

Будинки по канадській технології прослужать багатьом поколінням

Перед тим, як приступити до будівництва каркасного будинку, ми досліджуємо грунт і ретельно розраховуємо майбутній проект будинку. Це дозволяє убезпечити процес будівництва, скоротити ціни на фундамент і збільшити термін експлуатації будинку до 100 років.
Image

У вартість будинку вже входять:

Будівельно-монтажні роботи
Проживання бригади
Доставка матеріалів
Розробка проекту
Прибирання території
Монтаж інженерних систем

Краще один раз побачити - ніж 100 раз почути

Image

Залиште заявку на будівництво

Please fill the required field.

Партнери

Image
Image
Image
Image