Модульні будинки сканді (Барнхаус)

Виготовимо на власному виробництві та зберемо на Вашому участку під ключ за 45 днів

Модульні будинки сканді (Барнхаус)
Модульні будинки Сканді (Барнхаус) - це невеликі дерев'яні будинки з характерним дизайном, які підходять для постійного проживання. Зовні вони виглядають строго і лаконічно, часто мають простору терасу і двускатну гостру кришку для сходу снігу. Такий будинок часто називається скандинавським або барнхаус, так як є типовим для забудови в цій країні.

Однак не тільки в Фінляндії будують невеликі, але теплі і практичні будинки з клеєного бруса або за каркасною технологією. Ця традиції стосується і Норвегії, Швеції, Данії - словом, всіх скандинавських країн.

Будинки по скандинавської технології відрізняються тим, що добре утеплені, але при цьому мають досить тонкі стіни. Це зазвичай одноповерхові або півтораповерхові (мансардні) будинку, рідше вони мають два і більше поверхи.

Шведські, норвезькі і фінські будиночки сьогодні дуже популярні в Україні. Вони мають раціональне планування, при якому досягається економія місця і витрат на будівельні і ремонтні роботи.

На нашому сайті представлені фото наших будинків, побудованих по скандинавської технології. Якщо ви хочете купити такий будинок, вибирайте відповідний будинок і замовляйте проектування і детальний кошторис.

У вартість будинку вже входять:

Будівельно-монтажні роботи
Проживання бригади
Доставка матеріалів
Розробка проекту
Прибирання території
Монтаж інженерних систем

Краще один раз побачити - ніж 100 раз почути

Image

Залиште заявку на будівництво

Please fill the required field.

Партнери

Image
Image
Image
Image